Živnostník

Flexibilný výber nominálnej hodnoty, spracovanie objednávok cez portál a platnosť elektronických poukážok obmedzená iba životnosťou karty, to všetko šetrí živnostníkom nielen mnoho času, ale aj starostí. Stravenka popritom odbremeňuje peňaženky aj od množstva gastrolístkov, ktoré nahrádza vkusnou kartou.

Prihláste sa

Prehľad o aktuálnom stave prostriedkov, vykonaných transakciách či partneroch akceptujúcich kartu Stravenka nájdete vždy vo vašom účte.

Prihlásiť sa

Platíte toľko, koľko miniete

Karta Stravenka nie je obmedzená minimálnou úhradou. Za jedlo a potraviny tak uhradíte skutočnú hodnotu bez toho, aby ste si museli kupovať niečo navyše do výšky nominálnej hodnoty lístka.

Komfortné platby

Platba Stravenkou je rovnako pohodlná ako platba akoukoľvek inou platobnou kartou – platiť sa ňou dá aj bezkontaktne.

Platnosť obmedzená len životnosťou karty

Pri používaní Stravenky sa nemusíte obávať toho, že na konci roka stratí svoju platnosť. Prostriedky, ktoré vám na karte zostanú, sa vám automaticky prenesú do nového roka.

Zníženie daňového základu

Stravenka, rovnako ako gastrolístky, umožňuje živnostníkom znížiť si daňový základ o výdavky na jedlo a potraviny, a to v maximálnej hodnote 4,80 eur za každý odpracovaný deň.

Mám záujem o stravenku

Máte pocit, že nastal čas vymeniť množstvo papierových gastrolístkov za jednu praktickú kartu? Radi by ste vo firme nahradili manuálnu prácnosť so stravovacími poukážkami za jednoduchú správu príspevkov cez elektronický portál? Sme tu pre vás.