Stravník

Stravovacie poukážky stravníkov často obmedzujú svojou nominálnou hodnotou, z ktorej sa väčšinou jednoducho nevydáva. Elektronická karta Stravenka však poskytuje jej držiteľovi možnosť zaplatiť za stravu presne toľko, koľko skutočne minie. Okrem toho, pri spoločnom obede s kolegami môžete zaplatiť jednou kartou a každý z kolegov vám na váš Stravenkovský účet pošle dlžnú sumu.

Najčastejšie otázky ku karte Stravenka. 

Prihláste sa

Prehľad o aktuálnom stave prostriedkov, vykonaných transakciách či partneroch akceptujúcich kartu Stravenka nájdete vždy vo vašom účte.

Prihlásiť sa

Sledovanie transakcií

So Stravenkou získate prístup na portál, v ktorom si okrem histórie transakcií môžete skontrolovať aktuálny stav na karte, nastaviť si denný limit alebo nájsť reštaurácie, ktoré Stravenku akceptujú.

Možnosť prenesenia zostatku

Ak počas jedného mesiaca neminiete všetky prostriedky, ktoré máte pripísané na karte, neprídete o ne. Zostatok sa vám totiž automaticky presunie do ďalšieho mesiaca.

Bezpečná karta

Každá karta Stravenka je chránená PIN kódom, čo je zárukou, že pri strate neprídete o celý objem prostriedkov, ktoré na nej máte. Kartu si navyše viete cez portál jednoducho zablokovať.

Platíte toľko, koľko miniete

Pri platbe Stravenkou sa nemusíte obmedzovať jej nominálnou hodnotou, ako je to v prípade gastrolístka. Za jedlo a potraviny zaplatíte iba toľko, aká je ich skutočná hodnota.

Mám záujem o stravenku

Máte pocit, že nastal čas vymeniť množstvo papierových gastrolístkov za jednu praktickú kartu? Radi by ste vo firme nahradili manuálnu prácnosť so stravovacími poukážkami za jednoduchú správu príspevkov cez elektronický portál? Sme tu pre vás.