Zamestnávateľ

Každý zamestnávateľ si je vedomý toho, že stravné poukážky si vyžadujú množstvo nákladov na distribúciu. So Stravenkou však všetko ľahko vyriešite v elektronickom systéme stravovacej karty, v ktorom dokážete pripísať potrebný počet elektronických stravovacích poukážok. Navyše, vždy budete mať o všetkom prehľad.

Prihláste sa

Prehľad o aktuálnom stave prostriedkov, vykonaných transakciách či partneroch akceptujúcich kartu Stravenka nájdete vždy vo vašom účte.

Prihlásiť sa

Zníženie nákladov a prácnosti

Predstavte si, že namiesto manuálneho prerozdeľovania papierových gastrolístkov zamestnancom jednoducho pripíšete cez portál prostriedky na kartu. Ušetrený čas tak môžete venovať oveľa dôležitejším činnostiam.

Splatnosť faktúr podľa dohody

Termín úhrady faktúr za prostriedky pripisované na Stravenky zamestnancov si môžete zvoliť vy sami. Faktúry tak uhradíte v tom období mesiaca, ktoré vám bude najviac vyhovovať.

Zamedzenie zneužitia lístkov

Okrem toho, že je karta dostatočne zabezpečená pred stratami i krádežami, dáva zamestnávateľom tiež istotu, že prostriedky z nej sú skutočne míňané na jedlá a potraviny.

Flexibilná nominálna hodnota

Výšku nominálnej hodnoty elektronických stravovacích poukážok pre zamestnancov si môžete vybrať sami.

Mám záujem o stravenku

Máte pocit, že nastal čas vymeniť množstvo papierových gastrolístkov za jednu praktickú kartu? Radi by ste vo firme nahradili manuálnu prácnosť so stravovacími poukážkami za jednoduchú správu príspevkov cez elektronický portál? Sme tu pre vás.