Prevádzka

Pri platbe stravovacími poukážkami neraz dochádza k chybovosti a k zdĺhavému plateniu, čo, prirodzene, oberá personál o čas. Umožnenie platby elektronickou kartou Stravenka však tento proces zrýchľuje, zjednodušuje a prevádzke naviac prináša pozitívnu neplatenú reklamu v zozname akceptačných zariadení.

Prihláste sa

Prehľad o aktuálnom stave prostriedkov, vykonaných transakciách či partneroch akceptujúcich kartu Stravenka nájdete vždy vo vašom účte.

Prihlásiť sa

Zrýchlenie platieb

Platby Stravenkou sú jednoduché, rýchle i bezkontaktné. Čašníci sa tak nemusia zdržiavať dilemou o vydávaní hotovosti či hľadaním vhodných alternatív na dosiahnutie plnej výšky hodnoty lístka.

Okamžitý prístup k peniazom

Poskytovatelia stravy majú k dispozícii zúčtovaciu kartu, ktorá umožňuje kontrolu stavu na účte, výber hotovosti či nákup tovaru za prostriedky získané z elektronickej karty Stravenka.

Vernostný systém

Na základe objemu jednotlivých nákupov zaznamenaných na Stravenke môžete stravníkom ponúknuť rôzne bonusy a vernostné programy, ktoré budú podnetom, aby sa u vás stravovali aj nabudúce.

Neplatená reklama

Všetky predajne či reštaurácie, ktoré sa zapoja do siete akceptačných zariadení, získavajú automaticky neplatenú reklamu vo forme zobrazenia značky na zozname stravovacích miest.

Mám záujem o stravenku

Radi by ste vo svojej prevádzke umožnili platbu elektronickou stravovacou kartou? Sme tu pre vás.